Untitled Document
.
Ad Soyad Mehmet İNAN
E-posta mehmetinan@mehmetinan.net
Telefon 50 543 892 76 75
Konu Teşekkür
Mesaj Petek temizliğini ilk duyduğumda, şahsen garipsemiştim. Ne gerek var demiştim. Biraz araştırınca yanıldığımı anladım. Petekleri temizletme konusuyla ilgili olarak Konpetek Firmasıyla iletişime geçtim. Arkadaşlar geldiler. Peteklerden çıkan o simsiyah suyu görünce çok şaşırdım. Gözlerime inanamadım. Bu simsiyah zift gibi suyun peteklerden çıktığını görünce, petek temizletmenin ne kadar önemli olduğunu gördüm. Havalar soğuyup, kalorifer yandığında, peteklerin çok daha çabuk ısındığını gözlemledim. Kon Petek firmasının beni bu konuda aydınlatmasından, yaptıkları işlerinde profesyonel olmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Çok teşekkür ediyorum.
Cevap Mehmet Beyin, Firmamız hakkındaki görüşleri bizleri çok memnun etti. Müşteri memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir. Biz sadece yapmamız gerekeni yaptık. Önce kendilerini aydınlattık. Bilgi verdik. Temizleme esnasında, verdiğimiz bilgilerin ne kadar doğru olduğunu beraber gördük. Bizlerde, Mehmet Beye çok teşekkür Ediyoruz.
.
Ad Soyad Bekir Pisil
E-posta bekirpisil71@gmail.com
Telefon 0507 585 7882
Konu PETEK TEMİZLİĞİ VE KOMBİ BAKIMI
Mesaj Eline emeğine yüreğine sağlık. Mehmet Özer. İşinizi en iyi şekilde yapıyorsunuz teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. İyi Çalışmalar
Cevap
.
Ad Soyad Yucel balkir
E-posta Yucelbalkir@hotmail.com
Telefon 05456853355
Konu Kombi
Mesaj Elinize sağlık kimse arızamızı Çözemedi kon petek Sorunu çözdü teşekküler kon petek....
Cevap